Hakkımızda

guvenlik-gorevlisi
Kuruluşumuz

2008 yılında şirket yönetim kurulumuz tarafından titizlikle yaptırılan; Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra devletimizin güvenlikle ilgili politikaları sonucunda Plato Güvenlik Hizmetleri A.Ş. kurulmuştur. 26 Haziran 2004 tarihinde devletimizin 5188 sayılı Özel Güvenlik yasasının çıkartması üzerine şirketimiz   Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet izin belgesini almıştır.

Vizyonumuz

2000’li yıllarda Özel Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişim ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle, fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgimizi yükseltmek, sektörde; öncü ve güven duyulan kurum olmayı devam ettirmek.

Kalite Politikamız

Verdiğimiz hizmet kalitesini, yasa ve yönetmelik şartlarına bağlı kalarak; Çalışanlarımızın da gönüllü katılımını sağlayarak, kurdugumuz kalite yönetim sisteminin etkinliğini; dolayısı ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktır.

Misyonumuz

Özel Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak. Profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle; fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak sektörel başarı çizgimizi yükseltmek. Sektörde, öncü, yönlendirici, yapıcı, lider, güvenilir, saygı duyulan ve başarılı bir kurum olmayı sürdürmektir.

Güvenlik ve Koruma Hizmetleri için bizimle iletişime geçin!